UPRITE MOODULELEMENDID

UPRITE moodulelemendid on valmistatud kasutamiseks tugevat koormust taluvatena ja mitmesugustel eesmärkidel: seina, lae, põranda ja katuse püstitamiseks. Ideaalsed kasutamiseks nii puitelamute püstitamiseks, kui ka kombineeritult kivimajade ehitusel.

q4

Põranda- ja laemoodul

Väike omakaal võimaldab neid kasutada ka renoveerimisel – nt. olemasolevad pinnad katta antud elementidega-tänu nihkumiskindlatele ühendustele on õõtsumine viidud miinimumini.

LÄHEMALT SIIN:

q5

Seinamoodul

Seinamoodulid on erineva laiusega, alates 200 mm kuni 400 mm.Elementidega saab valmistada põlemiskaitse nõuetele vastavaid seina-, lae- ja põrandakonstruksioone. On kõrge kandevõimega ja suudavad püsivalt kanda suuri fassaadikoormusi (ca. 1,10 kN/m)

 

LÄHEMALT SIIN:

q6a

Katuse/sarikamoodul

Katuse/sarikamoodulid on erineva laiusega, alates 200mm kuni 550 mm.Moodulitest saab valmistada suure kandevõimega katusekonstruksioone ning toote väike omakaal võimaldab kiiret ja ratsionaalset paigaldust. Vastavalt katusekaldele (0 – 30 ja 30 – 50) on erinevad ka lubatud silded .

LÄHEMALT SIIN:

q3

Teisaldatavad moodulhooned

Moodulhooneid on võimalik tellida eri mõõtude ja kujuga. Enamlevinud on 4000 x 5000 mm, kõrgus 2500 mm. Hoone on soojustatud, pinnad viimistletud, elektrikaablid instaleeritud, sanitaarsõlmed (vesi ja kanalisatsioon) paigaldatud. Hoone sobib paigaldamiseks põhimõtteliselt igale alusele – konstruksioon on jäigastatud ja vastavalt vundamendile põhi tugevdatud.

LÄHEMALT SIIN: